Reference

Přečtěte si, co o nás řekli spokojení zákazníci. Vybrali jsme pro vás několik referencí, které jsme získali od klientů našeho parkoviště u letiště Praha Václava Havla. Na naše služby se můžete bez obav spolehnout. Zaručujeme vám profesionální přístup, kvalitní zabezpečení parkoviště a výhodné ceny.

Jitka Holá 20.listopad 2011

Krásnou neděli Vám všem,
chtěla bych poděkovat za Vaše perfektní služby.Profesionální přístup mladých lidí na svém místě se dnes již moc"nenosí".
Zasloužíte si nejen náš obdiv, ale určitě i obdiv jiných spokojených zákazníků.Budu Vás všem doporučovat.
Přeji Vám krásnou dobu adventní a Vám všem nádherné Vánoční svátky.Jitka Holá

František Dolínek, Kolín 21.červenec 2011

Mohu vřele doporučit, byl velmi spokojen a překvapen službami a vstřícností.

Martin Brož, Velké Popovice 20.červenec 2011

Dokonalá služba, auto v naprostém pořádku. Dovoz i odvoz na letiště bez čekání.

Pavel Krejcárek, Milešovka 19.červenec 2011

Vše proběhlo v pořádku, díky za super ceny.

Robert Starý 17.červenec 2011

Všem můžu parkování na tomto parkovišti v Hostivici vřele doporučit. Parkoval jsem již několikrát a mám jen ty nejlepší zkušenosti. Ochota, profesionální přístup nic jiného není třeba hledat. Při dalších cestách využiji služeb opět, nic jiného nehledám.

Marek Škoda 15.červenec 2011

Super parkoviště u letiště Praha v Hostivici. Dlouho jsem řešil jak parkovat v Praze u letiště.Jednou to bylo sídliště,dojezd autobusem, podruhé u kamaráda na firmě a zase složitý dojezd MHD. Fakt se mi nechce dávat 2000/týden přímo na letišti. Parkování u letiště Praha v Hostivici mě oslovila především cena. Byl jsem mile překvapen, po příjezdu usměvavý personál, který přesně věděl, kdo přijel, v kolik a kam letíme. Návrat přesně podle dohody- po vyzvednutí zavazadel jsem zavolal a než jsme se vybatolili ven, už tam stál minibus. Moje auto v nejlepším pořádku, netknuté.Byl jsem maximálně spokojen, už nebudu jezdit jinam a vřele doporučuji ostatním!!!

Lukáš Toman, Ústí 14.červenec 2011

Několikrát jsem zde parkoval při služebních cestách a tuto firmu doporučuji, super nonstop servis. Naposledy čekali i v noci na letišti, služba úplně perfektní. Díky a těším se na další spolupráci.

Jan Erneker, Beroun 1.červenec 2011

Parkoval jsem na doporučení kamaráda a byl jsem spokojen. Dobré ceny.

Pepé, Kamenice 21.červen 2011

Dobrý den, díky za video jak se k na vaše fajné parkování u Ruzyně dostat - ofiko parking Ruzyně je marné, ale vaše parkování u Ruzyně je lepší :-) Hlavně ty ceny.
Díky, Pepé
Pro vás co to řešitě je tu video cesty k parkování u letiště Ruzyně. Jede to i na iPadu.

Svobodovi, Praha 19.červen 2011

Využili jsme parkoviště pro rodinnou dovolenou a byli jsme moc spokojeni. Vše funguje jak má, naprosté spolehnutí.