Reference

Přečtěte si, co o nás řekli spokojení zákazníci. Vybrali jsme pro vás několik referencí, které jsme získali od klientů našeho parkoviště u letiště Praha Václava Havla. Na naše služby se můžete bez obav spolehnout. Zaručujeme vám profesionální přístup, kvalitní zabezpečení parkoviště a výhodné ceny.

Jitka Holá 20.%n1l 2011

Krásnou neděli Vám všem,
chtěla bych poděkovat za Vaše perfektní služby.Profesionální přístup mladých lidí na svém místě se dnes již moc"nenosí".
Zasloužíte si nejen náš obdiv, ale určitě i obdiv jiných spokojených zákazníků.Budu Vás všem doporučovat.
Přeji Vám krásnou dobu adventní a Vám všem nádherné Vánoční svátky.Jitka Holá

František Dolínek, Kolín 21.%n1l 2011

Mohu vřele doporučit, byl velmi spokojen a překvapen službami a vstřícností.

Martin Brož, Velké Popovice 20.%n1l 2011

Dokonalá služba, auto v naprostém pořádku. Dovoz i odvoz na letiště bez čekání.

Pavel Krejcárek, Milešovka 19.%n1l 2011

Vše proběhlo v pořádku, díky za super ceny.

Robert Starý 17.%n1l 2011

Všem můžu parkování na tomto parkovišti v Hostivici vřele doporučit. Parkoval jsem již několikrát a mám jen ty nejlepší zkušenosti. Ochota, profesionální přístup nic jiného není třeba hledat. Při dalších cestách využiji služeb opět, nic jiného nehledám.

Marek Škoda 15.%n1l 2011

Super parkoviště u letiště Praha v Hostivici. Dlouho jsem řešil jak parkovat v Praze u letiště.Jednou to bylo sídliště,dojezd autobusem, podruhé u kamaráda na firmě a zase složitý dojezd MHD. Fakt se mi nechce dávat 2000/týden přímo na letišti. Parkování u letiště Praha v Hostivici mě oslovila především cena. Byl jsem mile překvapen, po příjezdu usměvavý personál, který přesně věděl, kdo přijel, v kolik a kam letíme. Návrat přesně podle dohody- po vyzvednutí zavazadel jsem zavolal a než jsme se vybatolili ven, už tam stál minibus. Moje auto v nejlepším pořádku, netknuté.Byl jsem maximálně spokojen, už nebudu jezdit jinam a vřele doporučuji ostatním!!!

Lukáš Toman, Ústí 14.%n1l 2011

Několikrát jsem zde parkoval při služebních cestách a tuto firmu doporučuji, super nonstop servis. Naposledy čekali i v noci na letišti, služba úplně perfektní. Díky a těším se na další spolupráci.

Jan Erneker, Beroun 1.%n1l 2011

Parkoval jsem na doporučení kamaráda a byl jsem spokojen. Dobré ceny.

Pepé, Kamenice 21.%n1l 2011

Dobrý den, díky za video jak se k na vaše fajné parkování u Ruzyně dostat - ofiko parking Ruzyně je marné, ale vaše parkování u Ruzyně je lepší :-) Hlavně ty ceny.
Díky, Pepé
Pro vás co to řešitě je tu video cesty k parkování u letiště Ruzyně. Jede to i na iPadu.

Svobodovi, Praha 19.%n1l 2011

Využili jsme parkoviště pro rodinnou dovolenou a byli jsme moc spokojeni. Vše funguje jak má, naprosté spolehnutí.